wz
_________________________Kudy kam

DOMŮ: na hlavní stránku
ODKAZY: když už vás nebavím
KREDITY: co všechno jsem zneužila
KNIHA: zanechte vzkaz

___________________________O slečně

AUTORKA: narcisticky koutek
DENÍČEK: můj život
KONTAKT: pro toho, kdo chce napsat
MALIČKOSTI: co znamenají svět
PRÁVA: neznalost neomlouvá

_______________________Ono to tvoří!

HISTORIE: mých podivných počinů
PŘIPRAVUJE SE: co možná bude
SPECIALITY: jako jsou alternativní konce
SÉRIE: vícedílné povídky
JEDNORÁZOVKY: kratší příběhy
BÁSNĚ: trocha poezie
MINIATURY: co se jinam nevešlo
OBRÁZKY: nebo spíš čmáranice

~

Fifty red roses falling apart
in the hands of someone that you
scraped in and left behind...


- Thursday, The Lovesong Writer_____________________________________________________Autorka

Autorka, aneb podivné stvoření jménem Nightee, v civilu Radka. Nemám to jméno ráda a když mi bude někdo tvrdit, že to je pěkné jméno, nebudu mu věřit :)
Žiju poměrně krátce, patnáct let. Podle mně je ale údaj o věku jeden z nejvíce zavádějících, občas se člověk cítí na víc, občas na míň, občas se ani necítí jako člověk... ehm :) No, každopádně sem tím chtěla říct, že nemám ráda lidi, které soudí ostatní podle věku.
Jsem takový typ člověka, kterého často přistihněte u toho, jak čumí do blba. To je moje oblíbená činnost :) Občas mám problém s vnímáním reality a tím, že se příliš zabývám svým vysněným světem a na ten opravdový kašlu. Jsem introvertní, trvá mi, než někomu začnu důvěřovat a chovat se k němu tak, jak se normálně chová. Krom toho v sobě nemám moc optimismu, takže na všem hledám to nejhorší.
Miluju prakticky každou kreativní činnost. Ráda píšu, maluju, fotím, něco vyrábím... jen mám občas problém se soustředením a tím, že to v polovině vzdávám. Jako takový umělecký typ taky žiju hudbou - nedokážu si bez ní představit prakticky ani půl dne života :)
Čímž jsme se nenápadně dostali k stylu. Ano, mám styl. Jsem to já. Nosím, co se mi líbí, poslouchám, co se mi líbí, a odmítám to zařazovat do škatulek. Je mi jedno, co si o tom myslí ostatní, protože ostatní nežijí můj život a tak mi do něj nemají co kecat. Lidi si obvykle myslí, že jsem divná. Ale, popravdě, radši budu divná než abych byla jako oni, poslouchala, co se mi nelíbí abych náhodou nevybočovala z řady, a snažila se pořád zalíbit všem okolo. Snažím se žít podle svého. A jestli vás zajímá, co to vlastně poslouchám (žádné škatulky, prosím), můžete se podívat na můj profil na last.fm.
A na konec: miluju své přátele, každý den víc a víc :) Jsou to lidé, kteří mi dávají pocit, že nejsem sama a já jim sem za to šíleně vděčná. Protože člověk bez přátel není nic. Jim všem obrovské díky!